› Sürekli vergi danışmanlığı
› Uluslararası vergi planlamasına yönelik hizmetler
› KDV planlaması ve yurtiçi/yurtdışı KDV iadesi işlemleri
VERGİ DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİ
› Şirket birleşmeleri, şirket satın almaları
› Şirket/Hisse satışı, şirket bölünmeleri 
› Alıcı ve satıcı Durum Tespiti Due Diligence) çalışmaları
KURUMSAL FİNANSMAN HİZMETLERİ
› Şirketlerin finansal bilgilerinin belirlenen standartlara uygunluğu
› Denetim Tekniklerinin uygulanması ve raporlanması
DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

HAKKIMIZDA

hakkimizda-1

Geçmişten kaygı duymaksızın, sürekli büyüyen ve dünyaya açılan firmaların başarılarının arkasında muhasebe, denetim ve kontrole verilen önemin etkili olduğunu görmekteyiz. Kurumsal firmalarda muhasebe, danışmanlık, denetim ve kontrol unsurlarının büyük bir öneme sahip olduğunu bilmekteyiz. Firmamız sektör bazında geniş bir yelpaze de müşterilerini bilgilendirmede ve yönlendirmede becerisine güvenen, alanında deneyimli personelleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Ülkemizde geçerli olan kanun ve tabi olunan yasal yükümlülüklerin bilinci, mevzuattaki bilgi birikimimizle, müşterilerimizin iş yerlerinde karşılaşabilecekleri ceza riskinin en aza indirilmesi, maddi ve iş gücü kayıplarının önlenmesi, muhasebe kültürünün yerleştirilmesi ve dolayısıyla iş yaşamında verimin arttırılmasını sağlamak ana hedefimizdir.

hakkimizda-2
hakkimizda-3

Piyasa bilgisi, ticari anlayışı ve hizmet sektöründeki deneyimleri ile beslenen, birinci sınıf muhasebe ve danışmanlık hizmetini sunarak, yasal mevzuatın gerekli gördüğü tüm çalışmaları yapmanın yanı sıra, müşterilerimize artı değer kazandıracak eğitim ve sunumlarla bilgilerini güncel tutmak, karşılaşabilecekleri riskleri en aza indirmek öncelikli taahhüdümüz ve varlık nedenimizdir.